KURUMSAL

1990 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Mega Boya Sanayi A.Ş., sanayi boyası konusunda faaliyet göstermektedir. 24000 metrekare arazi üzerinde, 1700 metrekare kapalı alanı olan fabrikamızda, kendi markamız ile üretim yapmaktayız. Bugün geldiğimiz noktada, müşterilerimize sağladığımız satış desteği ve satış sonrası hizmetler ile tercih edilen bir marka konumundayız.

Giderek artan rekabet ortamında, firmamızın sürekliliği ve başarısı için, teknik ilerlemeler takip edilerek, araştırma laboratuarımızda yeni ürünler geliştirilmektedir. Hedefimiz, sanayi ürünlerinin imalatı esnasında yaşanan boya ile ilgili problemleri çözerek amaca yönelik üretim yapmak ve ülekmizde yaygın olarak üretilmeyen boyaları kendi teknik bilgimiz ve araştırmacı kimliğimiz ile boya sektörüne kazandırmaktır.

Hizmet sunduğumuz sektörler arasında; boru sanayii, ısı makinleri sanayii, kimya, petrokimya ve liman tesisleri, çelik konstrüksiyon imalatçıları bulunmaktadır.

Müşteriye özel çözümler sunulurken; boyadan beklenen özellikler, kullanım yeri ve amacı, uygulama metodu gibi kriterler müşteri memnuniyetinintam olarak sağlanması için titizlikle dikkate alınmaktadır. Ürünlerimiz arasında 650 C ‘ye dayanıklı boyalar, inoragink etli silikat astar, paslı ve nemli yüzeyler için özel astarlar, epoliksi, kauçuk, vinil, poliüretan, akrilik ve sentetik sistemler, alüminyum ve galvaniz yüzeyler için boyalar sayılabilir.

Köklü kurum kültürümüz ve etik değerler olan bağlılığımızla; müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre bilincinden ödün vermeyen misyonumuzla; 20 senelik tecrübemizle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyacağız.